Hoşgeldiniz  

1 MİLYON KİTAP DAĞITILACAK

admin | 29 Ağustos 2019 | Eğitim, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran 2019-2020 eğitim öğretim yılında ilimiz merkezde devlet desteği ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere dağıtılacak olan ders kitapları dağıtım deposunu ziyaret etti.

Anaokul, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyacak olan öğrencilere devletin desteği ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından dağıtılacak olan ücretsiz ders kitaplarının dağıtım deposunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran Şube Müdürü Abdulhakim Doğu’dan ders kitabı dağıtım çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ders kitap deposunu gezip kitapları inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran kitap dağıtım ve teslimatının zamanında ve titizlikle yapılmasını istedi.

Batman merkez ve merkeze bağlı devlet ve özel okullarda okuyan tüm öğrencilere toplam 1.104.007 (bir milyon yüz dört bin yedi) adet kitap MEB tarafından ücretsiz dağıtılacak. 8 Eylül 2019 tarihine kadar okullara dağıtım ve teslimi yapılacak olan ücretsiz ders kitapları 9 Eylül sabahında öğrencilerin sıraları üzerinde hazır olacak.

310 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.