Hoşgeldiniz  

10. HALK TOPLANTISI YAPILDI

admin | 06 Nisan 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, 10. Halk Toplantısını, Kardelen (Emekli TOKİ) Mahallesi’nde gerçekleştirdi.

Muhtar İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen toplantıda Vali Şahin, Muhtar Kemal Özdemir’den mahallenin sorunlarını dinledi.

Muhtar Özdemir’in ilkokul talebine karşılık Vali Şahin sözü Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’a verdi. Kurtaran, mahallede Milli Eğitim’e ayrılan arsada okul projesi yapabileceklerini söyledi.

Muhtar Özdemir’in park talebini değerlendiren Vali Şahin, 18 dönümlük park alanına süs havuzları ve spor kondolları olan parkın yapımı için belediye ekiplerine talimat verdi. Vali Şahin, mahalleye güvenlik kameraları takılması yönündeki taleplere karşılık, Jandarma Komutanı İsa Çakmak’tan destek istedi.

Komutan Çakmak, emniyet tarafından kurulacak kamera sistemini jandarma olarak izleyebileceklerini söyledi. Vali Şahin, emekliler için Kardelen Mahallesi’nde PTT ve Ziraat Bankası ATM’lerin kurulması yönündeki talebi, PTT Müdürüne iletti.

PTT Müdürü, yapılacak inceleme sonrası mahalleye bankamatikli bir PTT şubesi açılabileceğini söyledi. Vali Şahin, mahallede yapılan basketbol sahasının aydınlatılması için ekiplere talimat verdi. Vali Şahin, alınan yeni otobüslerle mahallenin ulaşım sorununun giderileceğini söyledi.

 

90 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.