Hoşgeldiniz  

117 BİN METREKARELİK ALANA PARKE TAŞI DÖŞENDİ

admin | 22 Ocak 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Deneyimli personeli ve donanımlı ekipmanlarıyla Batman’ın kaldırım ve sokaklarında aralıksız çalışan Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, 2019 yılında 117 bin 300 metrekarelik alanı parke taşı ile döşedi.

Halkın, kaldırım, yol ve sokakları daha rahat bir şekilde kullanabilmesi için yıl boyunca hizmetlerini sürdüren Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; parke taşı, karo döşeme, bazalt plak döşeme, bazalt bordür, beton bordür, oluk taşı döşeme ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

Araç sürücüleri ile halkın sorunsuz cadde ve sokaklarda geçebilmesi için var güçleriyle çalıştıklarını belirten Batman Belediyesi Başkan Yardımcısı Nevzat Nemcik “Dur durak bilmeden tüm belediye personelimizle Batman halkına her koşulda hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Batman Belediyesi olarak kent merkezini adeta şantiye alanına çevirdiklerini 45 mahallemize eşit bir şekilde hizmet verdiklerini ifade eden Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, 117 bin 300 metrekarelik alanda parke taşı serimi ve onarımı, 10 bin metrekarelik alanda bazalt plak döşeme ve onarımı, 7 bin metrekarelik alanda beton bordür orta refüj ve kaldırım döşemesi gerçekleştirdiklerini söyledi.

180 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.