Hoşgeldiniz  

ÖZDEMİR’DEN HASTANE MÜJDESİ

admin | 13 Şubat 2020 | Sağlık, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, 500 Yataklı Devlet Hastanesinin 2020 yatırım programına alındığını açıkladı.

500 Yataklı Devlet Hastanesi ile ilgili açıklama yapan AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir “

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı ile yaptığımız görüşmelerde, 500 Yatak Kapasiteli Yeni Batman Devlet Hastanesinin 2020 yılı yatırım programına alınmasını talep etmiştik.

Israrlı girişimlerimiz neticesinde 13 Şubat 2020 tarih ve 31037 sayılı bugünkü Resmi Gazete’de 500 yataklı Yeni Batman Devlet Hastanesinin 2020 yılı yatırım programına alındığını yayımlanmıştır.

Batman’ımız için oldukça önemli olan bu hastanenin 2020 yılı yatırım programına alınması bizi memnun etmiş olmakla birlikte AK Parti’nin ilimize verdiği önemi bir kez daha göstermiştir.

Bundan sonraki süreçte bu yatırımın en hızlı şekilde bitirilip Batmanlıların hizmetine sunulması için çaba harcayacağız. Bu yatırımın ilimize hayırlı uğurlu olmasını dilerken, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Sağlık Bakanımız ve Bakan Yardımcılarımıza teşekkür ederim” dedi

839 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.