Hoşgeldiniz  

14. MAHALLE BULUŞMASI: CUDİ MAHALLESİ

admin | 25 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek, mahalle sakinlerinin görüş ve taleplerini yerinde dinlemek için Batman Belediyesi’nin düzenlediği Mahalle Buluşmaları’nın 14.’sü Cudi Mahallesi’nde gerçekleşti.

Cudi Mahallesi Salih Özdemir Parkı’ndaki buluşmaya Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili ve Adnan Yürük, Belediye Birim Müdürleri, Batman’daki Kamu ve Kurum Müdürleri, Mahalle Muhtarı Abdurrezzak Öner ile mahalle sakinleri katıldı.

“ŞAHİN: ŞEHRİN BİRÇOK YERİNDE ALTYAPI VE YENİLEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri talep ve şikayetlerini ilk ağızdan dinleyen Vali Şahin taleplerinin çözüme kavuşturulması noktasında çalışmalar gerçekleştirilmesi için birimlere talimatlar verirken “Şu anda şehir merkezinde devam eden birçok çalışmamız var bu konuda sabrınıza ve hoşgörünüze sığınıyoruz. En kısa zamanda daha sağlıklı içme suyu ile yağmur suyu altyapısı, kanalizasyon ve yeni yollara kavuşacaksınız. Bu arada biraz zahmet çekeceğiz, zahmetsiz rahmet olmaz” diyerek, çalışmaların sürdüğü noktalarda vatandaşlardan sabırlı ve anlayışlı olmalarını da istedi.

53 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.