Hoşgeldiniz  

1710 RAKIMLI GÜVENLİK KORUCU NOKTASINA ZİYARET

admin | 27 Ağustos 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, Kozluk ile Sason ilçesi arasında bulunan 1710 rakımlı “Harami Gediği” güvenlik korucu noktasını ziyarete ederek incelemelerde bulundu.
Sason İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Muhammed Topal ve Kozluk ilçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Selim Kasacı’nın da eşlik ettiği ziyarette Kaymakam Bilici, Kozluk ve Sason ilçelerini birbirine bağlayan ve yaklaşık 1710 rakıma sahip Harami Gediği-Geçidinde incelemelerde bulunduktan sonra güvenlik korucularıyla bir süre sohbet etti.
Güvenlik güçlerimizin sayesinde son dönemlerde teröre ve teröristlere nefes aldırılmadığını belirten Bilici “Devletimizin bütün güvenlik birimlerinin ve kurumlarının işbirliği içinde yurt içinde ve yurt dışında terörü ve teröristleri bitirmeye yönelik sürdürdüğü faaliyetlerinde önemli mesafe kat ettiğini, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar amansız mücadelenin devam edeceğini, terörle mücadelede güvenlik korucularımızın diğer güvenlik güçlerimizle birlikte büyük başarılara imza attık” diyerek terörle mücadelede kararlılık mesajları verdi. Sohbetin ardından güvenlik korucularının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Kaymakam Bilici, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dileyerek bölgeden ayrıldı.

239 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.