Hoşgeldiniz  

Halit BEYTÜT | 20 Aralık 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Dünyayı sarıp sarmalayan bir virüs illeti ülkemizde de birçok değerli insanımızın hayatını yitirmesine neden oldu.

Binlerce vatandaşımız aşından işinden oldu.

Hayat öylesine yaşanılmaz hale geldi ki ülkemi yöneten zati muhteremler sanki bu üzüntü verici olaylar yaşanmamış gibi TV ekranlarında ahkam kesmeye ve ne yazıktır ki vatandaşa gözdağı bile vermekten çekinmiyorlar.

Bizim zati muhterem diş isleri bakanımız muhalefete siz kazansanız bile bu iktidara gelemeyeceksiniz gibi sözler sarf edip sözde muhalefete gözdağı veriyor.

Sayın dışişleri bakanı seni oraya kim getirdiyse oradan da indirmesini bilir gerçeğini göz ardı ediyor. İktidarları millet belirir.

İktidarları da millet indirir bu gerçeği kimse inkar edemez.

Bu millet size 18 yıl iktidar olma şerefini de siz bu millete olan vefa borcunuzu ödediniz mi?

Ölen ölür kalan sağlar bizimdir diyorsanız bu millet size verdiği inanılmaz desteği de bir daha vermeyebilir.

Bu geçeği unutanlar var millet kuru ekmek yiyiyorsa aç değil, üniversiteler fuhuş yuvası olmuş diyecek kadar insanlıktan nasibini alamamış ne idüğü belirsiz vekiller varken benim asil milletim bu densizlere elbette ki sandıklarda gereken yanıtı verecektir.

Sağlık camiasında bu lanet virüs yüzünden yaşamını yitiren sağlık şehitlerimizin ailelerine en ufak bir katkıyı bile çok gören bir zihniyetin temsilcilerini artık bu ülkenin başında görmek istemediğimizi haykırıyoruz.

Üniversiteyi bitirip hayata atılmak, ailelerine artık yük olmak istemeyen pırıl pırıl geçlerimizi hayal kırıklığına uğratıp her üniversite mezununa is bulmak zorunda değiliz deme gafletinde bulunarak onların hayallerini yıktınız da hala gençlerin bu ülkenin dışında is aramaya ittiniz.

Bu gençler bizim yarınlarımızın teminatıydılar ama onlara layık oldukları imkânı yaramayı bile çok gördünüz.

Bu ülkenin insanları size 18 yıl iktidar olma imkânını verdi siz ise bu asil milleti açlığa bile mahkum ettiniz Bu haksızlığın ceremesini elbette ki ödetecek ve bir daha bu ülkenin yönetimini asla elinize geçiremeyeceksiniz.

Millet olası bir secimde bunu size gösterecektir hiç kuşkunuz olmasın.

75 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.