Hoşgeldiniz  

1878 CENAZE NAKLEDİLDİ

admin | 23 Ocak 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü ilimizde vefat eden vatandaşlarla diğer yerleşim yerlerinde vefat eden 1878 vatandaşın cenaze nakil hizmetini gerçekleştirdi.

2019 yılında 843’ü şehir içinden ve 1035’i şehir dışından olmak üzere toplam 1878 cenaze taşıma hizmeti sunan Belediye Mezarlıklar Müdürlüğü, vefat eden vatandaşların cenazelerini defnedilecek mezarlıklara özenle taşıyor.

İstanbul, Antalya ve Bursa gibi uzak mesafedeki illerden yıl içinde havayolu ile 13 cenaze nakil işlemi gerçekleştiren Belediye Mezarlıklar Müdürlüğü, mesafe gözetmeksizin verdiği cenaze taşıma hizmeti ile vatandaşlarımızın zor günlerinde yanlarında yer alıyor.

Belediye Mezarlıklar Müdürlüğü’nün halka hizmet konusunda her türlü imkânı seferber ettiğinin kaydeden Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, havayolu ve karayolu ile yapılan cenaze taşıma hizmetinin acılı günlerinde vatandaşları büyük bir sıkıntıdan kurtardığını belirterek “Zor günlerinde halkımızın yanında yer almaya devam edeceğiz” dediler.

189 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.