Hoşgeldiniz  

19 YIL AK Parti ve ERDOĞANIN SIRRI

SEDAT ERİŞ | 10 Eylül 2020 | Köşe Yazıları


SEDAT ERİŞ
sedaterisbp@gmail.com

Dünden Devam

Erdoğan’ın Sırlarını not aldığı kara kaplı defterlerin üç bölümden oluştuğunu söylemiştim

Bu bölümlerde ilki olan anılar-hatıralar bölümünde nelerin yazılabileceğine bakalım.

Bu bölümün başlangıcı Sn Cumhur reis Erdoğan’ın hayat öyküsü ile başlar.

Sn Cumhurbaşkanının yaşam hikâyesi çok çarpıcı, hayret uyandırıcı, büyüleyicidir.

Karadenizli fakir bir kaptanın oğlu olan Sn Erdoğan’ın, hayat ile mücadelesi, acı, sıkıntı, kavgalarla doludur.

Sn Erdoğan’ın Kavga ve mücadele dolu bu hayat öyküsünü, dinleyen herkesi etkilenir.

Bu bölümde Sn Cumhur reisin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı oluncaya kadar olan kısımıdır.

Notlar ilerlediğinde bu kez siyasetten yasaklanması, cezaevi günleri, sonrasında kurduğu Ak Partinin seçim kazanıp tek başına iktidarı elde etmesine rağmen Başbakan olamaması, muhtıralar, komplolar, örtülü operasyonlar ve nihayetinde çeşitli türde darbe girişimleri ve 15 Temmuz hain FETÖ darbesi.

Cumhur reis Erdoğan’ın hatıratlarında en büyük bölümün hain FETÖ’ nün kendi şahsına yönelik yaptığı akıl almaz kumpaslar tutar.

Duyduğum kadar bu anılardan üç tanesini paylaşayım.

Reisi Cumhuru katletmeyi hedefleyen hain FETÖ, batılı efendilerden aldığı öldür emri doğrultusunda fırsat kollamaktadır.

Sn Erdoğan bir sağlık sorunu nedeniyle hastaneye yatırılır.

Hain FETÖ fırsat bu fırsattır diyerek alçak adamlarıyla hastanede Sn Erdoğan’a yönelik suikast için doktor kılıklı cani adamlarına talimat verir.

Bu operasyon haberini alan MİT Müsteşarı Hakan Fidan hemen hastaneye gider ve Sn Erdoğan’a suikast girişimi olmadan kendisini hastaneden çıkarır.

Kara Kaplı defterde mutlaka not alınmış ve medyaya da kısmen yansıyan çarpıcı bir Hain FETÖ ihanetinden söz edeyim.

On yıllarca önce hain FETÖ Cumhur reis Erdoğan’a yönelik üst akılların emri doğrultusunda kumpaslarda bulunmak için efendileri olan batının güç merkezlerinin kendisine verdiği ‘Erdoğan’ın En yakınına adamlarını sok’  emir doğrultusunda emniyete polis kılığında soktuğu teröristlere verdiği talimat sonucunda bir komplo hazırlanır.

Bu komplo şu şekilde organize edilir;

2008 yılında İstanbul polisi DHKP-PC’ye yönelik bir operasyon yapıyor. Örgütün askeri sorumlusu olduğu söylenen Asuman Akça’yı gözaltına alıyor.

Hücre evinde yapılan aramada 6 flash bellek ele geçiriliyor. Birinde dönemin Başbakan’ı Erdoğan’ın Üsküdar’daki evinin krokisi çıkıyor. Gazetelerde manşet, televizyonlarda birinci haber; ‘Erdoğan’a suikast timi çökertildi’ Bu haberden dokuz yıl sonra bunun da kumpas olduğu ortaya çıkıyor. Meğer böyle bir suikast timi yokmuş. O flash belleği hücre evine polisin adamı koymuş. Suikast timinin varlığı tamamen kurguymuş. Yakalanan bir DHKP-C militanı ‘polis elemanı’ olduğunu söylemiş. Yani polisin adamıymış. Dönemin emniyet müdürlerinin talimatıyla (bu arada hepsi FETÖ’den tutuklu) flash diski kendinin hazırladığını, Asuman Akça’nın evine koyduğunu itiraf etmiş. Kumpas dönemin Başbakanı’ bugünün Reisi Cumhur Erdoğan’aymış. Çünkü medyadaki bu haberler üzerine Sn Erdoğan’ın çevresindeki güvenlik önlemleri artırılmış. Koruma ekibi değiştirilmiş. Koruma ekibine FETÖ’cü polisler yerleştirilmiş. Böylece hain FETÖ’ nün adamları Erdoğan’ın çevresini kuşatmışlar.

Sn Erdoğan’ın son derece vefalı ve kadirşinas olduğunu belirterek son anıyı aktarayım.

Sn Cumhurbaşkanının kolunda özel yapım bir saat var. Bu saatin kadranında ise nano teknolojisiyle yapılmış 15 Temmuzu anımsatan bir resim var. Cumhur reis bu saate her bakışında Şanlı 15 Temmuz Direnişin ve orada canını bu ülke için veren şehitleri hatırlıyor.

Kara kaplı defterlerde o kadar olay, anı var ki yazmaya kalksam aylarca sürer.

Elbet bir gün Sn Cumhurbaşkanı Erdoğan kara kaplı defterlerdeki bilgileri kamuoyu ile paylaşacak ve bu anlatımlardan dev bir ERDOĞAN BELGESELİ ortaya çıkacak.

Devam Edecek…

161 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.