Hoşgeldiniz  

19 YIL AK PARTİ VE ERDOĞAN’IN SIRRI

SEDAT ERİŞ | 03 Eylül 2020 | Köşe Yazıları


SEDAT ERİŞ
sedaterisbp@gmail.com

Dünden Devam

Erdoğan’ı fizik ve ruh olarak yok etmeye varacak kadar organize bu ihanet neden pratiğe aktarılmak istendi.

Yukarıdaki sorduğum soruya en doyurcu cevabım ise şudur.

Vatan toprağından başka kıtalara kadar uzanan, Büyük Devletlerin Çıkar çatışmalarının neden olduğu vekâlet savaşlarını terör yoluyla yaşadığımız coğrafyaya taşıyan çeşitli emperyal güç merkezlerinin ve içimizdeki devşirmelerinin ince hesabı Erdoğan’ı Yok etme Planı üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Bu hain hesabın arka yüzünde ise Erdoğan’ın Sırları diye tanımladığım özel yeteneklere sahip olan Cumhurbaşkanın ‘Türkiye ve Mazlum İnsanlar Böyle Kurtulur’ amaçlı hedefin bu güçlerce öğrenilmiş olması vardır. Cumhur reis Erdoğan’ın Kurtuluşun Reçetesi hedefinin ana temasında ise Eski Dünyanın içinde yaşadığı krizlere öneriler ve çözümler vardır.

Bu bağlamda Dünya beşten büyüktür sloganı insanlık tarihine düşülmüş önemli bir nottur.

Cumhur reisin Kurtuluşa Giden Yol formülüne karşı ABD, AB in dünya bizimdir diye böbürlenen Efendileri hırçınlaşmış, kızgın ve öfkeli bu güruh gezegendeki tüm ulusları ve bizim coğrafyamızı gergin bir atmosfere sokmuştur.

Dünyada uyanmaya başlayan mazlum ve mağdur insanlığa ve bu insanların hak, hukuk ve özgürlüklerini savunan Erdoğan gibi Evrensel Liderlerin ortaya çıkışına sinirlenen emperyal anlayış, sınırları, rejimleri, yönetimleri değiştirmek adına her türlü kirli ve karanlık oyuna başvurmaktadır.

Cumhurbaşkanımıza yönelik sinsi planlamalarının sebebe-sonuç denklemini çözmek için Erdoğan’ın Liderlik derinliğine indikçe onda varılan Değişimin Dengesi diye tanımladığım bir yargıya ulaştım.

Cumhur reisin zihin ve ruh dünyasının derinliğinde gizli olan Değişimin Dengesi diye tanımlamaya çalıştığım bu olgununda üç parametreden oluştuğu kanaatine vardım

Bu üç parametre ise Manevi ve ruhani bir güçle desteklenmiş Yüksek Zekâ- Entelektüel Akıl ve Dünyayı Okumaktır.

Cumhur reis Erdoğan’ın en büyük sırları ise her gün muntazam tuttuğu ve Kara Kaplı Defter olarak isimlenen günlüklerde yazılıdır.

Bu günlüklerde Cumhur reis Erdoğan’ın karşılaştığı sorunlar anlatılırken tarihsel ve ekonomik değişimlerin meydana getirdiği Şans-Kader-İnanç eksenli olaylarla Eski Türk tarihinden Osmanlıyı kuran Osman Beye, Fatihten Abdülhamit’e, oradan Gazi M.Kemale kadar tarihe damga vurmuş tüm liderimizin yaşadığı hadiseler arasında inanılmaz benzerliklerin olduğuna inanıyorum.

Otuz cildi aştığını tahmin ettiğim hatıratlarda Cumhurbaşkanı her an karşılaştığı olayları, kişilikleri, ihanetleri, tüm detaylarıyla bu defterde kayıt altına alırken büyük bir belgesel oluşturmuştur.

Ülkemiz siyasi, sosyal ve ekonomik hayatındaki son dönemin en önemli bilgilerin yazılı olduğu bu belgeleri daha kimse okumadı, görmedi.

Sn Erdoğan bu günlükleri inanılmaz bir titizlikle saklıyor.

Belliki bu titizliğin perde arkasında AK Parti’nin kurucu aklı, kurucu fikri, kurucu iradesini elinde tutan Sn Cumhurbaşkanı Kara Kaplı Defterleri gelecek nesillere bir öğüt, yol gösterici olsun diye saklıyor.

Yarın kara kaplı bu defterlerde nelerin yazılabileceğini, bu sırların hangi konuları kapsadığını öngörülerimin ışığında sizlerle paylaşacağım.

Devam Edecek…

166 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.