Hoşgeldiniz  

200 ÖĞRENCİYE ÜCRETSİZ SAÇ TRAŞI

admin | 02 Mart 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezinin ortaklaşa organize ettiği, ‘Bir makasta sen at’ projesi devam ediyor.

Daha önce birçok okul, Yurt ve Kur’an Kurslarında öğrencilerin ücretsiz saç tıraşını yapan Zülküf Başak ve öğrencileri, bu kez Kozluk ilçesine bağlı Yanıkkaya Ortaokulu ve ilkokulunda yaklaşık 200 öğrenciyi tıraş etti.

“PROJEYİ YAYGINLAŞTIRACAĞIZ”

Projeyi daha da yaygınlaştıracaklarını belirten Kurs Eğitmeni Zülküf Başak, hedeflerinin merkez ve ilçelerde güçlü ve gönüllü berberle daha çok kesime ulaşmak olduğunu söyledi. Başak yaptığı açıklamada “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Seyit Bilal Erkek Yurdunda, Halk Eğitim Merkezi desteğiyle açtığımız saç kesimi kurslarımızda eğittiğimiz kursiyerlerle, ücretsiz saç tıraşı yapıyoruz. Bundan hem öğrencilerimiz faydalanıyor hemde kursiyerlerimizde kendilerini geliştirme fırsatı buluyor. Bu konuda bize her zaman destek olan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk’e, Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Bilal Serik’e, HEM Müdür yardımcısı Abdülkadir Aydın’a, Seyit Bilal Erkek Yurdu Müdürü Alaattin Onur’a ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan etkinliğe Kozluk İlçe Müdürü Ömer Toprak, ilçe Jandarma yetkilileri ve öğretmenlerde katılım sağladı.

233 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.