Hoşgeldiniz  

21 GİRİŞİMCİYE SERTİFİKA

admin | 16 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DİKA Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi’ni tamamlayan 21 katılımcıya sertifikaları verildi

Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) tarafından Kozluk Kaymakamlığının proje koordinasyon biriminde görev yapan 21 yönetici ve öğretmene, verilen 3 günlük “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” nin ardından sertifikaları verildi.

Hükümet Konağı toplantı salonunda düzenlenen sertifika dağıtım törenine Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, DİKA Batman Yatırım Destek Ofisi temsilcisi İbrahim Erin, Kozluk Kaymakamlığı proje koordinasyon birimi koordinatörü Servet Ataç ile proje koordinasyon biriminde görev yapan kurum yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Sertifika dağıtım töreninde, proje hazırlama ve projeli çalışmanın günümüzde zorunlu hale geldiğinin altını çizen Kaymakam Bilici “Proje ekibimizin önümüzdeki dönemlerde güzel projelere imza atarak hazırlanacak projelerle yatırımların hizmete dönüştürüleceğini ifade etti ve sertifika almayı hak kazanan proje ekibine başarılar dilerim” dedi.

DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ’da; DİKA’nın eğitim, sağlık, tarım vb. birçok alanda kamu kurumları ve STK’larca hazırlanan güdümlü projelere finansal destek verdiğini ve amaçlarının verdikleri eğitimlerle projeli çalışma kültürünü yaymak olduğunu ve önümüzdeki süreçlerde de bu tür eğitimlerin devam edeceğini ifade etti

279 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.