Hoşgeldiniz  

300 TAEKWONDOCU AĞIRLANDI

admin | 15 Mayıs 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

300 TAEKWONDOCU AĞIRLANDI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2021-2022 programında bulunan Taekwondo Analig Yıldızlar Yarı Final müsabakaları 16 ilden 300 sporcu, antrenör, idareci ve hakemlerin katılımıyla tamamlandı.

300 kişinin katılım sağladığı Analig Yıldızlar Yarı Final müsabakaları 19 Mayıs Spor Salonunda 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında çekişmeli müsabakalarla sona erdi. Batman’ın yanı sıra, Analig Yıldızlar Yarı final müsabakalarına Şanlıurfa, Kilis, Diyarbakır, Siirt, Iğdır, Gaziantep, Mardin, Malatya, Van, Elazığ, Kars, Bitlis, Şırnak, Adıyaman ve Bingöl illerinden 300 Taekwondocu katılım sağladı.

“BATMAN SPORUN MERKEZİ” 

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün sporun merkezi olmaya devam ettiğini belirten İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk “16 ilden 300 taekwondocuyu Analig Yıldızlar Yarı Final müsabakalarında ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 4 gün boyunca gençlerimiz ilimizi ve tarihi yerleri görme imkânı buldular. Her zaman söylediğim gibi, gittiğiniz bütün illerde müsabakalarınızdan arta kalan zamanınızda tarihi ve turistlik yerleri mutlaka görmenizi tavsiye ederim.

Çünkü ilimize gelen bütün kafilelerin gezdikleri yerler hakkında gerekli bilgiyle dönmelerini istiyoruz. Batman olarak bütün branşlarda gelen kafileleri en iyi bir şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Amacımız ilimizi en iyi bir şekilde tanıtmak ve misafirlerimizin memnun ayrılmalarını sağlamaktır. Finale yükselen takımlarımızı tebrik ederim” diye konuştu.

Batman’da 4 gün süren Analig Yıldızlar Yarı Final müsabakalarına Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’in yanı sıra, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz, Yönetim Kurul Üyeleri Agâh Kaya, M. Kemal Bilim, Seyfullah Özdemir, Spor Şube Müdürü Burak Eren, antrenörler, illerin idarecileri ve antrenörler katılım sağladı.

 

27 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.