Hoşgeldiniz  

5 OKULA BAŞARI BELGESİ VERİLDİ

admin | 22 Eylül 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

‘Kalite Takip Sistemi Başarı Belgesi’ almaya hak kazanan okullara başarı belgeleri İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran tarafından verildi.
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün “Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulu Vizyon Belgesi” kapsamında ilimizde yapılan değerlendirmeler sonunda sıralamada ilk 5’e giren okullara ‘Kalite Takip Sistemi Başarı Belgesi’ verilmesi uygun görülmüştür.
“Anadolu İmam Hatip Liseleri Ve İmam Hatip Ortaokulu Vizyon Belgesi” kapsamında Milli Eğitim Bakanlığınca belirlenen 7 alanda yapılan etkinlik ve çalışmaların değerlendirilmesi sonucu ilimizde ilk 5 okul arasında yer alan Veysel Karani İmam Hatip Ortaokulu, 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu, Seyitler İmam Hatip Ortaokulu, Halil Hamidi Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve Turgut Özal Kız Anadolu İmam Hatip Ortaokulu idarecilerine Kalite Takip Sistemi Başarı Belgesi İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran tarafından verildi.
Milli eğitim müdürlüğü idari kattaki toplantı salonunda düzenlenen törenle Kalite Takip Sistemi Başarı Belgesi alan okul idarecilerini kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulu Vizyon Belgesi kapsamında okullarda kalitenin daha da arttırılması için daha çok çalışmaların istedi.
çen yıl arttığını söyledi. İl Temsilcisi Durmaz; “Dart branşının gelişmesinde başta Gençlik ve spor İl Müdürümüz Sayın Halil Eren, Halk Eğitim Müdürümüz Bilal Serik, antrenörlerimiz ve emeği geçenlere teşekkür ederim.” diye konuştu.
Türkiye dereceleri elde eden Batmanlı Dart sporcusu Mevlan Aktağ’ı, katılım sağlayan sporcuları, idareci ve antrenörler tebrik eden Gençlik ve spor İl Müdürü Halil Eren, devamının gelmesi temennisinde bulundu.

79 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.