Hoşgeldiniz  

500 YATAKLI HASTANE MÜJDESİ

Halit BEYTÜT | 17 Şubat 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Her geçen gün büyüyen ve de gelişen bölgemizin en genç illerinden biri olan Batman hizmet adına birçok eksiği olmasına rağmen gelişiminde engel tanımadan hızla modern bur il olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

AK parti Milletvekili Ziver Özdemir, önceki gün düzenlediği basın toplantısıyla ilimize çok önceden yapılması tasarlanan ancak yapımı adeta yılan hikayesine dönen 500 yataklı hastane için programa alındığını müjdeledi.

Mevcut Bölge 9astanemizin yetersizliği artan sağlık hizmetine yeteri kadar hizmet veremediği biliniyordu.

Özel hastanelerin son derece pahalı olması tüm Batmanlıları doğal olarak devlet hastanesine yönlenmeye adeta mecbur kılmıştı.

Yapılacak olan 500 yataklı hastane bu nedenle ilimiz adına gerçekten hayatı önem arz eden bir hizmet olacaktır.

Bu nedenle vekilimizin verdiği bu müjdeyi ben tüm Batmanlı vatandaşlar adına alkışlıyorum. Vekillerimizin batman için yapacağı her hizmet onları kesinlikle ölümsüzleştirecektir.

Bilindiği gibi eski devlet hastanemizin yapımında dönemin milletvekili merhum Aydın baranın adı hala büyüm bir saygıyla anılmaktadır.

Bu nedenle ilimiz kazandırılacak her hizmet v eser vatandaşlarımız tarafından asla unutulmayacak ve katkısı olan vekillerimizin adına da her zaman büyük bir saygıyla anılacaktır.

Batman gerçekten son yıllarda bölgenin en hızlı büyüyen ve gelişen bir ilidir.

Son derece modern yapılarıyla dış görünüş bakımından da güzel bir görüntüye de kavuşmuş bulunmaktadır.

Bu nedenle biz böylesine hızlı büyüyen ve de gelişen batmanızın tüm eksikliklerinin giderilmesi adına vekillerimizin de üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmelere kaçınılmaz olmalıdır.

Ben bu nedenle AK Parti Batman Milletvekilimiz Ziver Özdemir’in hayati önem arz eden 500 yataklı hastanemizin programa alındığı şeklindeki açıklamasını batman adına son derece önemli buluyorum.

Batmanımıza daha nice hizmetlerin kazanılması adına yapılacak her türlü girişimi destekleyeceğimizi ve katkısı olanları da her zaman büyük bir saygıyla anacağımızı özellikle belirtmek isterim.

203 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.