Hoşgeldiniz  

6. YILA ONURLA GİRİYORUZ

Halit BEYTÜT | 25 Ocak 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Batman Güncel gazetemiz 5. Yayı yılını geride bırakıp,6. Yayın yılına başlayacak olmanın haklı gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana tarafsızlık ilkesi ve doğru haber, ülkedeki sıkıntıları ile ilimiz insanlarının ilimizdeki olayları, olumsuzlukları ve de yapılan olumlu hizmetleri halkımıza duyurmak açısından meslek ahlakına uygun bir yayın ilkesini benimseyerek gerek okuyucularımızın ve de Batman halkının haklı takdirlerine mazhar olduğumuzu gözlemlemek bize hem güç katmış hem de büyük mutluluk kazandırmıştır.

Böylesine büyük bir teveccüh gördüğümüz yayın hayatımız bizlere 6. Yıl yayınımızda da büyük bir şevk ve daha da büyük moral kazandırarak mesleğimizi daha bir azimle devam etmemize vesile olacaktır Gazetecilik mesleğimiz boyunca kişilerle değil, toplumun yararına hizmet etmeyi ilke edinmiş bir meslek aşığı olarak kalemimizi asla olumsuzluğa kullanmayacağımızın bilinmesini özellikle vurgulamak isterim.

Güncel Gazetesi olarak 6. Yıl yayınımıza başladığımız bu günlerde gazetemize kutlama mesajları Gönderen başta Batman AK Parti Batman milletvekilimiz Ziver Özdemir ve Valimiz Sayın Hulusi Şahin’e teşekkürlerimi bir borç bildiğimi vurgulamak isterim.

Batman basının ülkemizin en etkili bir basın mesleği olduğu gerçeğini asla göz ardı etmemek gerektiğini de özellikle ifade etmekte de yarar görüyorum

Bizde Güncel Gazetesi olarak bu etiklikte bir nebzecik pay sahibi olabildiysek bundan son derece büyük mutluluk duyacağımızı da belirtmek isterim. Bir gazetenin en önemli kazancı okunur olabilmesidir.

Ben bulunduğumuz şehrimiz Batmandaki yerel medyamızın son derece büyük ölçüde okunuyor olmasından da son derece gurur duyduğumuzda vurgulamaktan da kıvanç duyuyorum.

Böylesine bir olumlu tablonun ilimiz içinde büyük bir şans olduğunu belirtmek isterim.

Batman Güncel olarak 6. Yıla girdiğimiz bu dönemin tüm basın mensubu arkadaşlarıma da 2021 yılının başarılarla sürdürülmesi dileklerimi özellikle vurgulamak isterim…

100 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.