Hoşgeldiniz  

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ FOTOĞRAF SERGİSİ

admin | 07 Mart 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ FOTOĞRAF SERGİSİ

Batman Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, her 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamalarında oluğu gibi bu yıl da bir dizi etkinlikle kadınların gününü kutluyor.

Petrol City AVM de 8 Mart Salı günü saat 15.00’te açılışı yapılacak olan ‘Hayatın Her Alanında Kadın’ temalı fotoğraf sergisi açılışı yapılacak.

Ayrıca fotoğraf sergisi 8-13 Mart tarihleri arasında ziyaretçiler tarafından gezilebilecek. Toplumun her kesimine ulaşması gereken kültürel ve sanatsal faaliyetleri, daha önce ulaşılamamış kitlelere ulaştırmayı ve kültür-sanat etkinliklerini vatandaşlarımız için daha etkileşimli kılmayı hedefleyen ve bunu “Batman Kültür Sanat Etkinliği Takvimi” ile ulaştırmayı hedefleyen Batman Valiliği,  Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü temalı fotoğraf sergisini Dünyaca ünlü ve 16 unvana sahip fotoğraf sanatçısı Orhan Kartal’ın 5 yıl da tamamladığı arşivindeki fotoğraflarla kutlayacak.

Fotoğraf Sergisi Kadınların gücü, şefkati, sevgisi, merhameti, günlük hayatta karşılaştığı zorluklar ve hayata kattığı güzelliklerin fotoğraflanmasına dair Batman ve çevre illerde çekilen Anadolu kadını fotoğraflarının yer aldığı fotoğraf sergisi 40 fotoğrafla halkın ziyaretine açık kalacak.

24 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.