Hoşgeldiniz  

AK PARTİ YÖNETİMİ GENÇLERLE BULUŞTU

admin | 02 Aralık 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

AK Parti  Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birim Başkanlığı tarafından Dragon Cafe’de yeni oy kullanacak gençlerin katılımıyla kahvaltılı  program düzenlendi.

Programa, ilk kez oy kullanacak seçmenlerin yanı sıra Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür, İl Başkan Yardımcısı Burhanettin Ceylan, Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Tolga Genç ve Yeni Seçmen Birim Başkanı Veysel Kansıran katıldı.

AK gençlik ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Ziver Özdemir yaptığı açıklamada, “Kişinin en büyük sermayesi itibarıdır. Her şartta kendimizi korumalı, itibarımızı sarsacak sözlerden, eylemlerden uzak durmalıyız. Ne amaçla olursa olsun bize yalan konuşmak, ilkelerimizi ayaklar altına almak, kendi değerlerimizle çelişecek işler yapmak yakışmaz. Yapamayacağımız işlerin sözünü asla vermeyeceğiz. Verdiğimiz sözleri de bir bir tutacağız” dedi.

Konuşmasında AK Parti öncesi insanların  siyasete olan bakış açılarını değerlendiren Özdemir, “Geçmişte siyasetin altını boşaltmışlardı. Siyaseti değersizleştirince siyasetçinin de itibarını ayaklar altına aldılar. Ama AK Parti ile bu dönem geride kaldı. AK Parti siyasete ve siyasetçiye değer kattı.’’ diye konuştu.

İl Başkanı Akif Gür ise gençlerin ülke yönetiminde aktif olarak görev alması gerektiğini belirtti.

Gür, “Bizleri sizlerin siyasete katılımını daha da artırmak ve ülke yönetiminde söz sahibi olabilmeniz için her şeyden önce seçilme yaşını 25’ den 18’e indirdik. Her zaman gençlerin yanında olduklarını iddia edenler ise bizim bu teklifimize şiddetle karşı çıktılar. Neden? Çünkü onlar sadece sözleriyle gençlere destek veriyorlar. Eylemeleriyle değil sözleriyle destek veriyorlar. İcraata geldi mi tık yok. Kimsenin gençlerimizi kandırmasına müsaade etmedik ve etmeyeceğiz de. Siz gençler ülkemiz üzerinde hain emelleri olan iç ve dış güçlerin oyunlarını bozuyor ve binlerce yıldır İslama bayraktarlık yapmış, koruyuculuğunu üstlenmiş bir milletin torunlarına yakışır şekilde bu kutlu davaya hizmet ediyorsunuz. 15 Temmuz gecesi hainler ülkemize saldırdığında gençlerimiz tankların, helikopterlerin ve mermilerin karşısına korkusuzca çıkarak vatanı savundu. O gün vatan savunmasında  sokaklarda gençlerimizi görmek, sizlere güvenmekte ne kadar haklı olduğumuzu bizlere bir kez daha gösterdi. İşte ülkesine sadık yüreği imanla dolu gençlerimiz olduğu sürece sırtımız yere gelmez, bileğimizi kimse bükemez” şeklinde konuştu.

198 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.