Hoşgeldiniz  

AK PARTİ’DE TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR

admin | 03 Şubat 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kuruluştan günümüze İl Yönetim Kurulu üyeleriyle istişare ve değerlendirme toplantıları devam ediyor.

Ak Parti  Batman İl Başkanı Av. Akif Gür  Başkanlığında, Milletvekili Ziver Özdemir’in de katılımıyla AK Parti davasına bugüne kadar hizmet etmiş geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleri, mevcut yönetim ile bir araya gelerek ülke ve Batman gündemi ile ilgili istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda, İl Başkanı Gür; geçmiş dönemlerde AK Parti Batman Teşkilatında görev yapan ve emeği geçen üyelere teşekkür etti.

Başkan Gür “Bu memleket hepimizin, AK Parti, milletimizin ve hepimizin partisidir. Partimizde eski ve yeni ayırımı yoktur. Memlekete ve millete hizmette parti disiplini ve teşkilat ahlakı içinde birbirimizle yarışmalıyız. Hepimiz milletin partisi AK Partinin birer neferiyiz. İnanıyorum ki birliğimiz beraberliğimiz sürdüğü müddetçe memleketimizin kalkınması, sorunların çözülmesi çok daha rahat olacaktır. Gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimizin partimize bakışı ve partimizle birlikte Cumhurbaşkanımızı ümmetin umudu olarak görmesi aslında partimizin misyonunu gözler önüne sermektedir. Bu gerçeği göz ardı etmeden şimdiye kadar ki çalışmalarımıza ivme kazandırıp gece gündüz demeden daha fazla gayret göstermemiz gerekiyor” dedi.

Böylesi toplantıların önemine değinen geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleri, İl Başkanı Gür’e hassasiyeti ve duyarlılığından dolayı teşekkür etti. Program istişareler ve müzakerelerden sonra sona erdi.

252 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.