Hoşgeldiniz  

AK PARTİ’DEN GERCÜŞ MESAİSİ

admin | 31 Temmuz 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Av. A. Akif Gür, İl Genel Meclis Başkanı Abdulvahap Akbaş, Merkez ilçe Başkanı Av. Yusuf Bülbül, Hasankeyf Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen, parti yöneticileri Gercüş’e ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti heyeti Gercüş ziyareti sırasında ilk olarak Gercüş Belediye Meclis üyesi Ali Öner’in kız kardeşinin taziyesi, daha sonra Gercüş Belediyesi, yeni yapılan Devlet Hastenesine, Gercüş Kaymakamlığı ve Gercüş Cumhuriyet Başsavcılığına ziyaret gerçekleştirdi.

TAZİYEYE ZİYARET

AK Parti Gercüş Belediye Meclis üyesi olan Ali Öner’in kız kardeşinin taziye ziyaretine giden AK Parti heyetine Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın ve Gercüş Parti Teşkilatı eşlik etti. Taziye ziyaretine katılım sağlayan teşkilat Ali Öner ve Ailesine başsağlığı diledi.

GÜNAYDIN’A ZİYERET

Taziye ziyaretinden sonra Gercüş Belediyesine ziyerette bulunan Milletvekili Özdemir, İl Başkanı Gür ve beraberindeki heyet, Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın ile yapılması planlanan hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bilgi aldı.

DEVLET HASTANESİNE ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde yapımı tamamlanan ve taşıma işlemlerinin devam ettiği 30 yataklı Gercüş Devlet Hastanesini Milletvekili Özdemir, İl Başkanı Gür, Gercüş Belediye Başkanı Günaydın ve beraberindeki heyet yerinde inceledi. Milletvekili Özdemir, Hastane Yönetiminden bilgi alıp eksik kalan çalışmalarında hızlandırılması için talimat verdi.

 

KAYMAKAMLIĞA ZİYARET

 

Hastane ziyareti sonrası Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci’ye ziyarette bulunan AK Parti heyeti Kaymakam’dan Gercüş ve köylerinde yapılan çalışmalar hakkında geniş kapsamlı bilgi aldı.

BAŞSAVCIYA ZİYARET

Milletvekili Özdemir, İl Başkanı Gür ve beraberindeki heyet, İlçe ziyareti sırasında Gercüş Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Hasan Köroğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Gercüş’e yeni atanan Başsavcı Köroğlu’na hayırlı olsun temennisinde bulunan Milletvekili Özdemir ve İl Başkanı Gür çalışmalarında başarılar diledi.

209 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.