Hoşgeldiniz  

AKBAŞ “VEREMEYECEĞİMİZ HİÇBİR HESAP YOK”

admin | 27 Aralık 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Petrolspor Kulübü Başkanı Abdulvahap Akbaş, Petrolspor’un hakkını ve hukukunu korumak için mücadele ettiklerini söyledi.

Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş, gazetemize yaptığı açıklamada, görevde bulundukları sürede gerçekleştirdikleri transferler ve teknik heyet konusunda yaptıklarının arkasında olduğunu ve şartların bunu gerektirdiğini belirtirken “Şunun özellikle bilinmesini isterim ki veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız yoktur” ifadesini kullandı.

KULÜBÜN HAKKI VE HUKUKUNU KORUDUK

Başkan Akbaş açıklamasının devamında “Göreve geldiğimizde kulübün mali durumu ortadaydı. Geldiğimiz günden itibaren kulübümüzün hakkını ve hukukunu korumak için mücadele ettik. Harcamalarımızda bu kadar hassas davranırken, bazı çevrelerin ısrarla gerçekle bağdaşmayan bu iddiaları gündeme getirmesine bir anlam veremiyoruz” dedi.

“TRANSFERLERİN ARKASINDAYIZ”

Yapılan transferlerin tamamının izleme komitesi veya teknik heyetin talebi üzerine gerçekleştirildiğini vurgulayan Akbaş, şunları kaydetti: “Bu sezon federasyon maçların oynanması için çok geç karar verdi. Gruplar belli değildi. Federasyon kararını açıkladıktan sonra az bir süre zarfında transferleri gerçekleştirdik. 11 Batmanlı gencimizi kadromuza kattık. Forvet mevkiindeki eksikliğimizi gideremedik. Az süre kalmasına rağmen kamp ve özel maç dahi yapamadık. Bu süre zarfında bizden önceki dönemlere ait olan ödenmemiş 4.5 milyon borçları vermek için çaba sarfettik. Bu borçlarının ödüyoruz ve ödemeye devam ediyoruz. Bütün bu gerçekler ortadayken bu eleştirileri yapanların hangi amaçla bu yolu tercih ettiklerini de gayet iyi biliyoruz.” şeklinde konuştu.

BİZİM SEVDAMIZ PETROLSPORDUR

Şeffaf bir şekilde kulübü yönettiklerini belirten Başkan Akbaş, “Kapımız herkese açıktır. Ligin devre arasında yapacağımız basın toplantısıyla kulübün maddi ve manevi durumunu açıklayacağız. Her zaman dediğimiz gibi bu takım Batmanlılarındır. Kimsenin malı değildir. Bu görevi Batman ve Petrolspor sevdamız için yapıyoruz” şeklinde konuştu.

108 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.