Hoşgeldiniz  

“AKİM, MİLLETİN SESİ OLDU”

admin | 11 Şubat 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti’nin Türkiye genelinde oluşturduğu AK Parti İletişim Merkezi (AKİM) vatandaşın hem dert ortağı hem de çözüm mercii olmaya devam ediyor

AK Parti Genel Merkeze bağlı ve 6 Mart 2003’te hizmete giren AKİM, AK Parti Batman İl binasında vatandaşın derdine derman olmaya devam ediyor.

Genel merkez bünyesinde yaptığı hizmetlerle vatandaşların derdine derman olmaya devam eden AKİM, olumlu olumsuz her türlü başvuruda ‘çözüm odaklı’ çalışması ise dikkat çekiyor. AKİM, her konudaki başvuru, talep ve şikâyete birebir cevap vererek geriye dönüşlerdeki hassasiyetini ortaya koyuyor. AK Parti İl Başkanı A. Akif Gür yaptığı açıklamada Batman’da vatandaşlar ile AK Parti yönetimi arasındaki en etkin iletişim köprüsü olan AKİM’e çok büyük bir önem verdiklerini söyledi.

AKİM’in milletin sesi olduğunu belirten Gür “AKİM’de bürokraside takılmış evraklardan tutun da, sağlık konusunda mağdur olmuş vatandaşların isteklerine kadar birçok sorunla ilgileniyoruz.  “Bizlere ulaşan bilgileri ilgililerine ulaştırıp, geri dönüşümlerini takip ediyoruz. Bize gelen bireyin hangi siyasi görüşten olduğu, hangi partiye oy verdiği siyasi tercihi, hayat tarzı, bizi ayrımcılığa yöneltmez. Kapımızı çalmıştır ve bizim misafirimizdir deyip imkânlar ölçüsünde derdine çare arıyoruz.  Mağdur olan vatandaşımız bize telefon ettiğinde, bize ulaştığında bilecek ki Ankara’da kendisi ile ilgilenen birileri var. Bu da Akim’dir” ifadelerini kullandı.

270 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.