Hoşgeldiniz  

ALBAY ÇAKMAK’A SÜRPRİZ ZİYARET

admin | 22 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Şehit ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD) Başkanı ve Şehit Gazi Eğitim Birlik-Sen Genel Başkanı (Şehit Kardeşi) Şeyhmus Özcan, Sason Şehit Aileleri ve Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı (Şehit Kardeşi) Muttalip Çelik, beraberindeki Şehit Yakınlarıyla birlikte Batman İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak’ı makamında ziyaret ederek doğum günü ve babalar gününü kutladılar.

Ziyarette Şehit Yakınları, her zaman Türk Ordusunun yanında oldukları mesajını ilettiler. Şehit Yakınlarının getirdiği pastanın üstündeki mumları söndüren Çakmak, yeni yaşını ve babalar gününü kutlayan şehit yakınlarına teşekkür etti.

Özel olarak yaptırılan doğum günü pastasının kesilmesi ve ikramının ardından Şehit yakınları, Batman İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak‘a ve Komutanlıkta ki diğer personellere görevlerinde başarı temennisinde bulundu.

Toplu resim çekiminin ardından, Şehit Yakınları “Jandarmamız bizler için oldukça önemlidir, Emniyet ve asayişin temininde fedakâr bir şekilde çalışmaktadırlar. Tarihi başarılarla dolu bir teşkilat olan Jandarmamız ile gurur duyuyoruz. Nice başarılı yıllara” şeklinde açıklamalarının ardından Komutanlıktan ayrıldılar.

46 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.