Hoşgeldiniz  

ALİ BABACAN BATMAN’A GELİYOR

admin | 01 Nisan 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 1. Olağan Kozluk İlçe Kongresine katılmak, çeşitli sivil toplum kuruluşları ve basın temsilcileri bir araya gelmek ve esnaf ziyaretlerinde bulunmak için Batman’a geliyor.

İl Başkanlığı olarak gerekli hazırlıklara başladıklarını ve çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci “Genel Başkanımızın özel bir ilgi gösterdiği Batman’a 3’ncü ziyareti olacak. Genel Başkanımız Ali Babacan, 6 Nisan’da Gercüş ve Hasankeyf ilçe binalarımızın açılışını yapacak ve aynı gün ilimizin basın kuruluşlarının temsilcileri ile bir dizi görüşme gerçekleştirecek. 7 Nisan’da ise yine Genel Başkanımız ile birlikte şehrimizin birçok noktasında esnaflarımız ve vatandaşlarımızla buluşacağız, dertlerini dinleyeceğiz ve ilimizin sivil toplum kuruluşları ile bir araya geleceğiz.

Saat 14’te ise kentimizin en büyük ilçesi olan Kozluk’un 1. Olağan kongresini maske, mesafe ve temizlik kurallarına hassasiyetle uyarak, tüm teşkilatlarımızla ve vatandaşlarımızla heyecan ve coşku içerisinde yapacağız. Kongrenin tamamlanmasının ardından Kozluk’ta esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile buluşacağız. Kozluk’ta düzenleyeceğimiz ilçe kongremize tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

99 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.