Hoşgeldiniz  

ALİ BABACAN BATMAN’A GELİYOR

admin | 07 Ekim 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Batman 1. Olağan İl Kongresi’ne, parti binasının açılışına katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Batman’a geliyor.

Bu yılın Mart ayında kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi, kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin neredeyse tamamında teşkilatlanma çalışmalarını tamamladı. Batman’da da il başkanı Av. Melik Müjdeci ile çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren DEVA Partisi’nin 1’nci Olağan İl Kongresi ise Ali Babacan’ın katılımıyla gerçekleşecek.

11 Ekim Pazar günü Rezidans Davet Salonu’nda saat 10:30’da düzenlenecek olan DEVA Partisi 1. Olağan İl Kongresi’ne katılacak olan Ali Babacan’a, partinin Genel Başkan Yardımcısı ve hemşerimiz Mehmet Emin Ekmen ile birlikte partinin üst düzey heyetinin de katılacağı açıklandı.

“PANDEMİ İÇİN TÜM ÖNLEMLER ALINDI”

Pandemi nedeniyle bina açılışı ve il kongresinde tüm sağlık önlemlerini aldıklarını dile getiren İl Başkanı Av. Müjdeci “Kongre salonu girişinde tüm davetlilerin ateşi ölçülecek, maske dağıtımı gerçekleştirilecek ve dezenfektan bankolarının kurulumu yapılacak. Salonda pandemi için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni de sağlanacak. Bu konuda birçok arkadaşımızı görevlendirdik” ifadelerini kullandı.

56 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.