Hoşgeldiniz  

ALİ İMRAN, DESTEK BEKLİYOR

admin | 17 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman’ın Sason ilçesinde ikamet eden 1,5 yaşındaki Hidrosefali hastalığına yakalanan Ali İmran Avcı, kısa zamanda tedavi olmazsa yaşamını yitirecek.

Ankara’da bulunan Şehir Hastanesinde tedavi olması gereken Ali İmran, ailesinin maddi durumu olmadığı bir aydan bu yana tedavi olmaya gidemiyor.

Şu anda Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yoğun bakımında bulunan 1,5 yaşındaki Ali İmran’ın beyin hücrelerinin her geçen gün çürüdüğü ve ölüme daha çok yaklaştığı öğrenildi.

Maddi durumu iyi olmayan Ali İmran’ın babası Hüseyin Avcı “Utancımızdan kimseden yardım isteyemiyoruz. Ankara’da bir ay önce tedavisine başlanacaktı. Çaldığımız birkaç kapı yüzümüze kapandı. Geçen gün ağırlaşan yavrumuzu Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırdık. Orada hemen yoğun bakıma aldılar. Acilen Ankara’ya sevk edip ciddi anlamda tedavisine başlamalıyız. Tedavisini karşılayacak durumumuz yok” diye konuştu.

Aileye Ali İmran’ın tedavisi için maddi olarak yardımcı olmak isteyenler, 0539 935 12 13 nolu telefondan ailesine ulaşabilir.

121 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.