Hoşgeldiniz  

AMATÖR TAKIMLARA MALZEME DESTEĞİ

admin | 13 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Balpınar Belediyesi, beldeye bağlı 3 amatör takıma çeşitli spor malzemeleri desteği sundu.

Balpınar Belediyesi tarafından beldedeki 3 amatör takımda oynayan 66 sporcuya eşofman, forma, eldiven, krampon, ayakkabı ve çeşitli spor malzemesi desteği sağlandı.

Balpınar Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, beldedeki 3 amatör takımda oynayan 66 sporcuya 50 bin liralık malzeme desteği sunduklarını belirterek “Balpınar Belediyesi, olarak Beldemize bağlı 3 amatör takımana çeşitli spor malzemeleri desteğinde bulunduk.

Balpınar Belediyesi tarafından, belde takımları olarak Batman Amatör Futbol liginde olan Balpınarspor, Zorköyspor ve Segirkaspor’da 3 amatör takımda oynanan 66 sporcuya eşofman, forma, eldivan, krampon, ayakkabı ve çeşitli spor malzemesi desteğinde bulunduk. Batman’ın en büyük nüfuslu Beldesi olan, Balpınar Belediyesi vatandaşlarımıza yaptığımız birçok hizmetin yanında ayrıca beldemizde top oynayan 3 amatör takım sporculara da 50 bin liraya spor malzemesi yardımında bulunduk.

Gençlerimiz spor oynasınlar kötü alışkanlıklar edinmesinler ve uzak dursunlar diye bizde bu gençlerimize sahip çıkıyoruz. Elimizden geldiği kadar onlara yardımcı olacağız. Bundan sonrada bu sporcularımıza destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

46 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.