Hoşgeldiniz  

ARAŞTIRMACI YAZAR SEDAT ERİŞ’TEN 4 İLGİNÇ MAKALE DİZİSİ

admin | 04 Ekim 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Araştırmacı yazar Sedat Eriş’ten dört ayrı konuda yeni bir yazı dizisi önümüzdeki gazeteniz Batman Güncel gazetesinde yayına girecek.

Salı gününden itibaren gazeteniz Batman Güncel Gazetesinde yayınlanacak olan 4 makale dizisinin birincisi ilginç bir başlıkla yayınlanacak.

Türkiye ve Turizm başlıklı yazıda araştırmacı yazar üzerinde yaşadığımız Anadolu coğrafyasının turizmin zenginliği işlerken farklı bir bakış sunuyor.

İki günlük seri halinde devam edecek Türkiye ve Turizmini incelerken ekonomik bir değerlendirme yapıyor

Üçüncü gündeki makale ise Bir İnceleme Yazısı;

Yazar SOSYAL MEDYA SAVAŞLARI konusunu FARKLI BİR BAKIŞ AÇISIYLA gündeme getiriliyor.

Dördüncü makalede ise Yazar Sedat ERİŞ Hükümet ve Ekonomi Bakış isimli makalesinde Ülkemizdeki ve Dünyadaki ekonomik gidişatı incelerken ve Ülkemizde ekonomideki olası gelişmeleri incelerken iktisat hayatımıza ışık tutuyor.

Makaleler dizisinde araştırmacı yazar TURİZM, SOSYAL MEDYA VE ÜLKE EKONOMİSİNİN GİDİŞATI konularını İrdelerken önemli tespitlerde bulunacak.

Araştırmacı yazar makalelerin yayın öncesinde şu açıklamayı yaptı;

Sonuç olarak şunu söylemek mümkün; Daha önceki makalelerimde lokal ve kişisel konularda bilgilerimi, birikimlerimi okurla paylaşmıştım.

Bundan sonraki yazılarımda çıtayı biraz daha yukarı çekip ufuk açıcı bazı konularda okurlarımızı bilgilendirmeye çalışacağım.

151 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.