Hoşgeldiniz  

ASFALT SERİMİ TAM HIZ DEVAM EDİYOR

admin | 13 Ekim 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi, Şehir Merkezinden mücavir alanındaki en ücra köşeye kadar yolların bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt yol bakım ve onarım şefliği, hazırlanan program çerçevesinde Edip Solmaz bulvarı ve Kuyubaşı TOKİ’de asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor.

Kuyubaşı TOKİ’de Tarım Evleri diye tabir edilen noktalarda çalışmalarını sürdüren ekipler asfalt çalışmalarının ardından bölgede yaklaşık 15 bin ton asfalt serimi gerçekleştirecek.

Ekipler ayrıca, eski SSK caddesi olarak bilinen Edip Solmaz Bulvarında da asfalt serim çalışmalarına başlayan ekipler burada yaptıkları çalışmalarda; 3 bin ton asfalt kullanacak. Bulvarın sağlı sollu olarak yaklaşık 2 kilometre uzunluğunda olduğunu belirten yetkililer, 7 kamyon, 7 personeli 1 finişer, 1 silindirin görev aldığını ifade etti.

Vali Hulusi Şahin, 2020 yılı asfalt sezonunda hedeflenen rakamın üzerine çıkılabileceklerini, Batman’ın çamurdan ve tozdan arındırılması için büyük çaba içerisinde olduklarını dile getirdi.

Yapılan çalışmalarda 10 personel, 10 kamyon, 2 kepçe, 2 silindir, 2 Finişer ile görev aldı.

61 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.