Hoşgeldiniz  

AŞIDA HARİKA HİZMET…

Halit BEYTÜT | 29 Mart 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Batman aşıda 55 bine ulaştı. Aşı süresince Sağlık il müdürlüğü personelinin ortaya koyduğu inanılmaz performans takdire şayandır.

Aşı sırası gelenleri evlerinden alıp aşı merkezlerine getiren ve aşı olduktan sonrada yine vatandaşları evlerine götürme gibi özverili bir çalışmanın yapılması gerçekten son derece sevindirici bir olaydır. Ben böylesine takdire şayan bir örnek teşkil eden bir sağlık hizmetini vatandaşlarımıza sunan basta il sağlık Müdürlüğünü ve aşı odalarında harika bir performans sergileyen hemşirelerimizi içtenlikle tebrik ediyorum

Sağlık alanında ilimiz insanlarına hayati bir hizmet veren sağlık çalışanlarımız bizlere gerçek manada guru vermişlerdir.

Batmanımızın her türlü hizmete layık bir il olduğunu söyleyen il yöneticilerimize de bu nedenle teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

İnsan sağlığına böylesine titiz bir hizmet sunmayı mesleklerinin gereği gören ve ettikleri Hipokrat yeminine sadık kalmayı başaran tüm doktorlarımıza da içtenlikle teşekkürü bir borç bilirim

Batman 1 ve 2.doz aşıda 55 bine ulaştı buda il sağlık teşkilatımızın ne kadar özverili bir hizmet sunduğunun bariz bir göstergesidir.

Bizler toplumun aynası görevini üstlenmiş gazeteciler olarak halkımızın verile sağlık hizmetinden ne denli memnun olduklarına tanık oluyor ve vatandaşlar adına da hizmette kusur etmeyen sağlık çalışanlarına teşekkürlerini sunmamızı istediler

Bizim istediğimiz de zaten budur.

Halkımızın memnuniyetin dile getirmek onların il yöneticilerimizden memnun olduklarını duymak bizleri gerçek manada mutlu kılmaktadır.

Bu ile hangi konuda olursa olsun yapılan hizmeti alkışlayacak hizmeti gerçekleştiren yöneticileri de hep saygı ve minnetle anacağımızın bilinmesini isterim.

Bir kez daha özellikle aşı kampanyasında gerçek manada takdire şayan sağlık hizmeti veren ve hepimizin büyük memnuniyetini kazanan tüm sağlık çalışanlarını içtenlikle tebrik eder, bu hizmet süresince vatandaşlar evlerinden alıp aşısını müteakip yine evine kadar götüren araç sürücülerine de teşekkür ediyorum…

63 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.