Hoşgeldiniz  

ASKON “ANA YÜREĞİNE SES VER”

admin | 10 Eylül 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON)Batman Şube Başkanı Selman Nasıroğlu, Diyarbakır’da HDP İl Binası önünde eylem yapan annelere destek verdi.

ASKON, ’Anne Yüreğine Ses Ver’ konulu bir basın açıklaması yaptı. Çocukları kaçırıldığı için eylemde bulunan annelere destek amacıyla açıklamada bulunan ASKON Şube Başkanı Selman Nasıroğlu,

“Ana yüreği asla hata yapmaz. Biz de analarımızın yüreğinden çıkan bu sese kulak verip bugün sizlerin karşısına çıktık. Bu yüreklere asla kayıtsız kalamazdık. Anadolu’nun Aslanları olarak analarımızın feryadına nasıl destek olabiliriz diye istişarelerde bulunduk. Özellikle terör örgütünün eline düşmüş gençlerimize sesleniyoruz. Sahipsiz ve kimsesiz değilsiniz. Başta devletimiz olmak üzere biz iş insanları olarak yanınızdayız. Kandırılmış olabilirsiniz. Pişmanlık içinde olabilirsiniz. Bugün okul sıranızda olabilirdiniz. Yol yakınken pişmanlık yasasından bir an önce faydalanın ve aramıza katılın. Okullarınıza dönün. Eğer herhangi bir terör olayına karışmamış iseniz, okuduğunuz sürece ASKON olarak eğitiminizi tamamlayabilmeniz için sizlere burs temin edeceğiz. Okulunuz bitirdi iseniz bize müracaat edin, iş konusunda size destek olacağız. Yeter ki o elleri öpülesi analarınızı daha fazla üzmeyin” dedi.

84 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.