Hoşgeldiniz  

ASKON, MÜDÜR KIRAÇ İLE TOPLANTIDA BULUŞTU

admin | 28 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Batman Şubesinin, Cumartesi günü gerçekleştirdiği aylık geleneksel kahvaltılı buluşma toplantısının bu ayki konuğu, ilimize yeni atanan Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç idi.

ASKON Batman şubesi üyelerinden olan Final Kolejinin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, ASKON üyeleri ile bir araya geldi. Başkan ve üyelerle bir süre sohbet eden Kıraç, daha önce de Güneydoğu Anadolu bölgemizde görev yaptığını ve bu vesileyle ilimizi de yakından tanıdığını kaydederek “Şehrimiz çok güzel ve vatandaşlarımız çok samimi. Bu vesileyle Batman ilimizde görev yapacağım için kendimi çok mutlu hissediyorum. Bizler, vatandaşlarımızın bu güzel kentte daha güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için trafikten asayişe birçok konuda proje geliştirerek ve halkın her kesiminden destek alarak var gücümüzle çalışacağız. Emniyet birimlerimizde yeterli sayıda polis memurumuz var. Hep birlikte halkın arasında, vatandaşlarımızla birlikte olacağız. Yapacağımız bütün çalışmalarımızda planlı olacağız ve uygulamalarımızın sürekliliğini sağlayacağız. Yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermeyeceğiz ve hiçbir şeyi göstermelik yapmayacağız.” diyen Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, sözlerini “Güçlü polisimiz her zaman halkının yanında ve her daim hizmetinde olacaktır.” İfadelerini kullandı.

Toplantının verimli geçtiğini dile getiren Şube başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu’da, uyuşturucu, asayiş, trafik ve benzeri konularda ilimizin mevcut durumunu ve yeni Emniyet Müdürünün yapmayı düşündükleri çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını dile getirdi

216 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.