Hoşgeldiniz  

ASRİ MEZARLIKTA MUHTEŞEM HİZMET…

Halit BEYTÜT | 20 Ekim 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

İzmir de yaşayan aslen Batmanlı olan arkadaşımız yüksel Gök ün annesinin vefatı nedeniyle batmanda gömülmesine karar verilen annesinin cenazesini Güncel Gazetesi ve Radyo Süper FM sahibi Hasan Miroğlu Batman havaalanında getirilen Yüksel Gök’ün annesi Zekiye Gök’ün cenazesini Arabasıyla Asri mezarlığa getirerek buruda gömülmesine katkı sağladı.

Batman Asri mezarlığında gördüğüm hizmet gerçekten son derece takdire şayan bir hizmet ve burada görev yapan belediyemiz personeline tüm içtenliğimle teşekkürü bir borç bildiğimi özellikle ifade ederim.

Buraya getirilen merhumenin cenazesi mükemmel bir şekilde yıkandı ve defnedilmek üzere kazılan mezarlığa kadar ambulans la götürüldü.

Defin işlemini yapan personelin ne kadar içtenlikle çalıştıklarını ve öylesine bir saygı il mezardaki işlemi bitirdiklerini gözlemledikçe içimden buradaki çalışan personele hemen sarılıp teşekkür etmek isteği galeyana geldi.

Mezarlıktaki düzen, buradaki harika görüntü gerçekten bizleri son derece mutlu etti.

Burada yaşamlarını yitirip ebediyete intikal eden kardeşlerimizin, analarımızın, bacılarımızın, amcalarımızı ne kadar rahat bir yerde ebediyeti intikal ettiklerine tanık oldum.

Batman Asri mezarlığın bu denli mükemmel bir hizmet verdiğine ilk kez tanık olduğum için ben bu hizmetin oluşumuna gereken katkıyı sunan ve son derece büyük bir disiplin içinde vefat eden insanlarımıza gereken saygıyı göstermelerine vesile olanlara müteşekkir olduğumu özellikle ifade etmekte yarar görüyorum.

Ben bu nedenle Asri mezarlığımızın böylesine mükemmel bir düzen içinde olmasını sağlayan ve bunda son derece büyük emeği geçen İlimizin geçmişteki vali yardımcısı ve belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksuya ve bunun devamını sağlamakta kararlı olan valimiz ve başkan vekilimiz Hulusi şahin e tüm batman halkı adına teşekkürü bir borç bildiğimi özellikle vurgulamak isterim.

Katkıları olanların ardı sıra verilen direktifleri aynen uygulayan ve mezarlıklar müdürü Murat sütçü ve burada görev yapan tüm personeli de içtenlikle tebrik ediyor başarılı çalışmalarının bundan böyle de devam etmesi dileklerimi iletiyorum.

166 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.