Hoşgeldiniz  

BAKAN KOCAYA ALKIŞLAR

Halit BEYTÜT | 19 Mart 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Korana virüsü denilen illetin tüm dünyayı sarıp sarmaladığı bir dönem içindeyiz Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde bu virüs illetinden etkilenen birçok ülke olurken bizim ülkemizde son derece iyi bir önlem alınarak bu illetin ülkemize gelmemesi adına büyük bir mücadele ve hassasiyet verilmiştir.

Bu önlemlerin altında Salık bakanımız Fahri Kocanın imzası bulunmaktadır gecesini gündüzüne katarak her türlü önlemin alınmasını sağlayan ve b illet virüstan ülkemizin en az etkilenmesi adına ortaya koyduğu olağanüstü performans her türlü takdire şayandır.

Bir bankımızın böylesine hassas bir dönem aldı.

Taviz vermez kararlarla sadece ülkemizde değil dış ülkelerde de sayın kocanın takdirlere mazhar olduğunu görmekteyiz. Taraflı tarafsız hemen hemen tüm vatandaşların büyük takdirini kazanan sağlık bakanımızın azimkar tutum ve davranışları ülkemiz insanını hem rahatlatmış hem de olası büyük bir paniğin oluşmamasına da ön ayak olmuştur.

Gece gündüz demeden vatandaşlarımızın koronadan etkilenmemesi ve alınması gereken tedbirleri sıralayıp vatandaşlarımıza bir bakanın nasıl yarar sağlayacağının da bir bakıma briz bir örneğini teşkil etmiştir.

Bu nedenle böylesi bir sağlık bakanımızın olması bir ülke vatandaşlarımızı da son derece mutlu kalmıştır.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde insan canına kast eder bu illet virüs için ülkemizin en hafif bir şekilde sıyrılması hepimizin ortak dilek ve temennisidir.

Bu nedenle ben böylesi hassas bir dönemde insan salığına ne kadar önem verdiğini ortaya koyduğu olağanüstü performans gösteren salık bakanımıza ne kadar teşekkür etsek yeridir.

Ülkemizin böylesi hassas ve insana insan oldukları için önem veren ve insan sağlığının her türlü şeylerden nemli olduğu gerçeğini ortaya koyan bir bakanımızın olması bizim için son derce büyük bir nimettir.

Dünyayı gerçek manda etkileyen ve insanların büyük ölçüde paniklemesine neden olan korona virüs illetinin ülkemize ve tüm dünya ülkelerini daha fazla zarar vermemesi dileklerimi sıralıyor ülkemizde son derece büyük titizlikle önlem alınması ardına her türlü kararları veren sağlık bakanımız Fahri Kocaya tüm vatandaşlarımız adına teşekkürü bir borç bildiğimizi ifade etmek isterim.

Dileğimiz ülkemizin bu can alıcı virüsten etkilenmemesi ve insanlarımızın normal hayatlarına devam etmesidir.

Sağlık bakanımız Fahri koca bir bakanın kendisine verilen makamı nasıl harika bir şekilde yönetebildiğini kanıtlayarak gönüllerimizde taht kurmuştur.

Kendisin bir kez daha tebrik ediyor, tüm ülkemiz insanları adın kendisine müteşekkir oldukların ifade etmek istiyorum.

239 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.