Hoşgeldiniz  

BAKAN SOYLU VE BAŞKAN ERBAŞ’A ZİYARET

admin | 24 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Üniversitesi öğrencileri, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret etti.

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir ve üniversite öğrencileri, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı makamında ziyaret etti.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ERBAŞ’A ZİYARET

Batman Üniversitesi’nin tarih bilinci kazandırmak ve bürokrasiyi tanımalarını sağlamak için düzenlediği gezi programına katılan öğrencilerle bir süre sohbet eden Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, “böylesi bir geziye katılmış olmanız çok güzel. Bu esasında bir medeniyet gezisidir. Medeniyet birikimimizi çok iyi tanımak, görmek, araştırmak gerekiyor.” dedi.

Öğrencilere Diyanet İşleri Başkanlığını ve çalışmalarını anlatan Başkan Erbaş, gençlere tavsiyelerde bulundu ve kendilerine başarılar diledi.

Batman Üniversitesi ve yapmış oldukları etkinlik hakkında Başkan Erbaş’a bilgiler veren Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, öğrencilerin program kapsamında Çanakkale, Aydın, Balıkesir, Gaziantep, Şanlıurfa gibi şehirleri ve devlet kurumlarını ziyaret ettiklerini aktardı.

Başkan Erbaş, ziyaretin ardından öğrenciler ve hocalarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi ve Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’e plaket takdim etti.

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’a ziyaretin anısına Batman Üniversitesi plaketini takdim etti.​

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU, MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

Batman Üniversitesi tarafından öğrencilerine tarih şuuru kazandırmak ve bürokrasiyi tanımalarını sağlamak amacıyla düzenlenen Ankara-Çanakkale programı kapsamında Ankara’da bulunan öğrenciler, Rektör Prof. Dr. İdris Demir öncülüğünde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘yu makamında ziyaret etti.

Samimi ortamda gerçekleşen kabulde Bakan Soylu, Batman Üniversitesi öğrencilerine tavsiyelerde bulunarak, öğrencilerin merak ettikleri sorulara yanıt verdi. Öğrenciler Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi(GAMER) ile Elektronik Kelepçe İzleme Merkezi’nde de incelemelerde bulundu.

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya kabul sonrası Batman Üniversitesi plaketini takdim etti.

İçişleri Bakanı Soylu kabul sonunda Batman Üniversitesi öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çektirerek çeşitli hediyeler verdi.​

57 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.