Hoşgeldiniz  

BAKAN YARDIMCISI İNCE’DEN İNCELEME ZİYARETİ

admin | 17 Kasım 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ve Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş İlimizi Ziyaret Etti

Çeşitli toplantılara katılmak ve incelemelerde bulunman üzere İlimize gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ve Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Batman Valiliğini ziyaret etti.

Tarifeli uçakla İlimize gelen İçişleri Bakan Yardımcısı İnce ve Emniyet Genel Müdürü Aktaş’ı havalimanında; Vali Hulusi Şahin, Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak ve AK Parti Batman İl Başkanı Abdullah Akif Gür karşıladı. Valilik bahçesinde Vali Yardımcıları ve Valilik birim müdürleri tarafından karşılanan İçişleri Bakan Yardımcısı İnce ve Emniyet Genel Müdürü Aktaş Valilik makamına geçerek Vali Hulusi Şahin ile bir süre görüştüler.

İL GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce başkanlığında “İl Güvenlik Toplantısı” gerçekleştirildi.

Toplantıya; Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Vali Hulusi Şahin, Garnizon Komutanı Hava Seyrüsefer Albay İhsan Kaplan, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete, Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı, Jandarma İstihbarat Daire Başkanı, Emniyet Genel Müdürlüğü TEM Daire Başkanı, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı ve İl Emniyet Müdür Yardımcıları katıldı.

260 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.