Hoşgeldiniz  

BAKAN’DAN DEMİR’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

admin | 13 Kasım 2019 | Eğitim, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

‘Tasarım-Beceri Atölyeleri’ alanında eğitime yapmış oldukları katkıdan dolayı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan, TPAO’ya kurumsal ve Batman TPAO Bölge Müdürüne bireysel “Teşekkür Plaketi”.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un talimatıyla gönderilen teşekkür plaketlerini İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, TPAO Batman Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek Bakan Selçuk adına TPAO Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir’e verdi.

Gerçekleşen ziyarette Batman İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer’de Müdür Kurtaran’a eşlik etti. Tasarım-Beceri Atölyeleri alanında eğitime vermiş olduğu destekten dolayı TPAO’ya kurumsal ve TPAO Batman Bölge Müdürü Demir’e ise bireysel katkılarından dolayı Bakan Selçuk adına teşekkür plaketlerini Müdür Kurtaran ve Batman İl Özel İdare Genel Sekreteri Özer verdiler.

‘Tasarım-Beceri Atölyeleri’ne katkı sunan kurum ve şahıslara Bakan Ziya Selçuk’un göndermiş olduğu teşekkür plaketinde “Çocuklarımızın duygu düşünce ve eylem olarak bütünsel gelişmesi, teori ve pratiği bir araya getirebilmesi için ‘Tasarım-Beceri Atölyeleri’ alanında eğitime vermiş olduğunuz destekten ötürü şahsım, milli eğitim camiası ve milletimiz adına teşekkür ederim” denildi.

409 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.