Hoşgeldiniz  

BALPINAR’DA KANALİZASYON BORU HATTI ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

admin | 24 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Hayata geçirdiği yatırımlar ile vatandaşları sağlıklı su ile buluşturan Balpınar Belde Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, sorunsuz alt yapı için de yoğun mesai harcıyor.

Beldenin alt yapı eksiklerini bir bir gidermeye devam Başkan Geylani, bu kapsamda Beldenin kanalizas-yon hattını yenilemek için çalışmalara başladı. Beldeye 12 bin metrelik içme suyu boru hattını döşeyen Balpınar Belediyesi, kanalizasyon boru hattı çalışmalarına da başladı. Kanalizasyon hattı yenileme çalışmasının birinci etabında 2 bin 500 metre kroriger boru döşenmesi için çalışmalara başlandı.

Yapılan çalışmalarla alt yapı sorunlarının ortadan kaldırılması hedeflenirken, beldenin güçlü bir altyapıya kavuşturulması planlanıyor.

Balpınar Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, En büyük amaçlarının hizmet yapmak olduğunu belirterek “Tüm gayemiz vatandaşımızın sıkıntı yaşamadan gerekli hizmetleri almaları. Bu bilinçle bölgede aralıksız şekilde çalışıyoruz. Beldemize olan sevgimizi çalışarak, proje üreterek ve halkımızla her fırsatta bir araya gelerek gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

41 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.