Hoşgeldiniz  

BALPINAR’DA SÜPER BAŞKAN

admin | 31 Mayıs 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Ramazan Bayramında da mesaisine devam eden Balpınar Beldesi Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, yaptığı çalışmalar ile takdir topluyor.

Bir taraftan Belde’nin sorunları karşılarken diğer taraftan su, yol ve alt yapı ihtiyaçları için adeta gece gündüz çalışıyor.

Sosyal mesafe kuralına göre çalışmalarını sürdüren Balpınar Beldesi, COVİD 19 sürecinde Balpınar halkına 3 bin adet maske dağıttı.

Vatandaşlar tarafından “Süper Başkan” olarak anılan Hüseyin Geylani “Belde halkından büyük destek alıyoruz. Özveri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Balpınar yolunu daha modern bir hale getirip Türkiye’nin örnek beldesi haline getirmeyi amaçlıyoruz. Beldenin sorunlarını yılların verdiği deneyim ve tecrübeye dayanarak tüm imkansızlıklara rağmen çözmeye çalışıyoruz. Halkımız ile uyum halinde çalışıyoruz. Sayın Valimiz ve Halkımızla devlet büyük bir uyum içince gecesini gündüzünü ayırt etmeyecek şekilde çalışıyoruz. Bizden önceki yönetim Belde’yi adeta enkaza dönüştürmüştü. Sokak lambalarına kadar elektrik kablolarını bile söküp Beldemizi harabeye çevirmiştiler. Göreve geldiğimiz günden bu yana Belediye Binasını onardık, 2 traktör, kepçe ve iş makinaları aldık. Hayalimiz; yol, su, sokak lambaları ve kilit parke taşlarını yenileyip modern bir Balpınar’a kavuşmak” dedi.

204 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.