Hoşgeldiniz  

BAŞARININ MİMARI VALİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER…

Halit BEYTÜT | 21 Ekim 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Yıllardır 3. Ligde mücadele eden ve istenilen başarıyı elde edemeyip Batmanlı futbolseverleri üzen ilimizin profesyonel ligindeki tek temsilcimiz Petrolsporun bu sezon ortaya koyduğu performans hepimizi büyük ölçüde umutlu kılmıştır.

Petrolsporun Kendi grubunda liderliğe yükselmesi ne denli teknik heyet ve futbolcuların inançlı bir göstergesi olsa da Kırmızı beyazlı ekibimize verdiği inanılmaz destekle sayın valimizin de bu başarıda büyük katkısı olmuştur.

Takıma verdiği desteğin yanı sıra ekonomik açıdan da verdiği destek takımın bu durumdaki başarısının da büyük bir göstergesidir.

Bu yüzden sayın valimizin hizmetlerinin yanı sıra futbolda da ilimize bir sevinci yasatma cabası içinde olan valimize ve belediye başkan vekilimize gerçek manada teşekkürü bir borç bildiğimizi vurgulamak isterim.

Yıllardır 3.lig kategorisinde mücadele edip sporseverlere bir sevinç yasatamayan ve her sezona şampiyonluk umuduyla başlayıp sezon sonunda sadece hüsranı yasatma talihsizliğinde bulunan bu güzide takımımıza bu sezon büyük bir inanç ve kararlılıkla destek verip takımımızın kendi grubunda liderliğe kadar yükselmesinde emeği gecen valimize sporseverler adına teşekkürü bir borç bildiğimizi özellikle vurgulamak isterim.

Şimdi tüm Batman takımımızın ele geçirdiği liderliği sezon sonuna kadar sürdürmesini ve sezon sonunda bu ile mutlu bir son yasatmasını diliyoruz.

Liderliğe yükseldik diyerek rehavete kapılmama adına tüm futbolcu kardeşlerimizin tüm maçlarını ayni inanç ve aynı kararlılıkla sürdürmesini beklediğimizi de ifade etmek isterim.

Batmanın sembolü olmuş 65 ve daha çok yıllara mazisi olan bu ekibimizin artık bir üst kategoriye geçme zamanı gelmiştir.

Bu başarıyı de edecek olan gerek teknik heyet gerekse de futbolcu kardeşlerimiz batman tarihine altın harflerle geçeceklerdir.

Ben yıllardır özlemini çektiğimiz sportif başarıyı bu sezon elde etmeyi kafalarına koyan ve futbolcuların yanı sıra onlara gereken her türlü desteği vermekten kaçınmayan sayın valimizi de asla unutmayacağımızı ve onları her zaman kadirşinaslıkla anacağımızın bilinmesini isterim.

Özlenen ve de yıllardır beklenen başarıyı bizlere yasatma kararlığı ile sahaya çıkıp aslanlar gibi mücadele eden tüm kırmızı beyazlı ekibimizin futbolcularını kutluyor, başarılı motivasyonlarının rehavete kapılmadan devam etmesini diliyor tüm futbolcuları ve teknik heyeti içtenlikle kutluyorum.

31 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.