Hoşgeldiniz  

BAŞKAN BİÇİM’DEN VALİ ŞAHİN’E ZİYARET

admin | 23 Mart 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

BAŞKAN BİÇİM’DEN VALİ ŞAHİN’E ZİYARET

Türkiye Kantinciler Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Tüm Kantin Kafeterya Büfe Çay Ocağı ve Yemekhane İşverenleri Sendikası Batman İl Başkanı Mehmet Sıddık Biçim, Vali Hulusi Şahin’i makamında ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmede kantinci esnaflarının sorunları, talepleri ve hijyenik hizmetlerin verilmesi için fikir alışverişinde bulunuldu.

“VALİMİZTEN DESTEK ALDIK”

Başkan Biçin yaptığı açıklamada “Öncelikle Sayın Valimiz Hulusi Şahin’in bizleri kabul etmesinden dolayı teşekkür ederiz. Sayın Valimizle yaptığımız görüşmede özelikle okul kapılarının açık olmasının verdiği tehlikeleri ve meslektaşlarımıza olan zararları anlattık. Bunun yanı sıra okulların kapı önlerindeki büfe ve bakkalların öğrencilere yasaklı ürünleri sattığını ve hijyen sorunu yaşandığını ilettik. Sayın Valimizden kapıların kapatılması için gerekli destek sözünü aldık.

Öğrencileri dışarı çıkan okulların listesini Sayın Valimize dosya halinde bir dahaki görüşmemizde ileteceğiz. Sayın Valimiz Eğitim yuvalarının güvenli, kantinlerin hijyenik ve diğer konularda gerekli hassasiyetin gösterilmesi için işin takipçisi oyacağını belirtmesi bizlere rahat bir nefes aldıracaktır” diye konuştu.

Biçim, öğrencilerin sağlığının, güvenliğinin ve kantinlerde hijyenik ürünlerin satılması için işi sıkı tuttuklarını da sözlerine ekledi.

24 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.