Hoşgeldiniz  

BAŞKAN ÇİFTÇİ, BATMAN’IN İL OLUŞUNU KUTLADI

admin | 17 Mayıs 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

BAŞKAN ÇİFTÇİ, BATMAN’IN İL OLUŞUNU KUTLADI

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman’ın il oluşunun 32’inci yıl dönümünü yayımladığı mesajla kutladı.

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman’ın il oluşunun 32’inci yıl dönümünü yayımladığı mesajla kutlayarak, Batman’ın tüm değerleriyle birlikte daha çok geliştirmek ve kalkındırmak için var gücü ile çalışacaklarını belirtti.

Mesajın devamında Başkan Çiftçi “Batmanımız, son yıllarda almış olduğu yatırımlarla gelişme ve kalkınma yolunda ivme kazanmış ve bölgenin yıldızı haline gelen bir il olmuştur. Bizlere düşen, büyükşehir olma yolunda nüfusu sürekli yükselen memleketimiz için bugüne kadar yapılanların üzerine bir şeyler daha koyup, hak ettiği yere gelmesini sağlamaktır. Kentimizin tanıtımı, yatırım yapılan bir şehir olması, ihracat yapması, toplumsal bütünlüğünü koruması, sosyal yapısının güçlenmesi gibi her konuda gayret gösteriyoruz. Mesai arkadaşlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, meslek odalarımız, iş adamlarımız ve siyasi partilerimiz ile birlikte halkımıza mutlu bir gelecek hazırlama adına her türlü gayretin içinde olduğumuzun bilinmesini isterim” ifadelerini kullandı.

Başkan Çiftçi son olarak “Bu duygu ve düşüncelerle Batmanımızın il oluşunun 32.yıl dönümünü kutlar, İlimizin gelişip kalkınmasında ve bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür eder, saygıdeğer Batmanlı hemşerilerimi sevgi ve saygıyla selamlarım” dedi.

43 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.