Hoşgeldiniz  

BAŞKAN ÇİFTÇİ, İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

admin | 24 Mart 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

BAŞKAN ÇİFTÇİ, İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, seçim sonrasında Gercüş, Sason ziyaretlerinin ardından Beşiri ve Hasankeyf ilçe esnafına teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, 27 Şubat’ta yapılan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı seçiminden sonra ilçelerindeki esnaflara teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Daha önce Gercüş ve Sason ilçe esnafını ziyaret eden Çiftçi’nin bir sonraki ziyaretleri Beşiri ve Hasankeyf ilçe esnafı oldu.

Başkan Çiftçi, ilçe esnafını tek tek ziyaret ederek seçim sürecinde verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Bu kapsamda ziyaretlerinin devam edeceğini,  esnafın sürekli yanında olup destek ve çözüm odaklı çalışmalarının olacağını dile getirirken, Hasankeyf’in şehrimizin ekonomik ve turistlik açıdan bir fırsat olduğunu bunu iyi değerlendirmek için pozitif ayrımcılık ve gerekli planlama ile çok farklı seviyelere taşınabileceğini vurguladı.

Başkan Çiftçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine Beşiri ve Hasankeyf esnafı yoğun ilgi gösterip ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

24 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.