Hoşgeldiniz  

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN BAYRAM MESAJI

admin | 30 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN BAYRAM MESAJI

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası (BESO) Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, yayımladığı mesajda, İslam âlemi başta olmak üzere esnaf-sanatkarların ve tüm Batmanlıların Ramazan Bayramını tebrik etti.

Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Çiftçi, “Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz rahmet, mağfiret ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’i uğurlamanın hüznü ile birlikte bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Esnafımızın zorlu süreçlerden geçtiğini biliyoruz. Tüm bu olumsuzluklara rağmen Ramazan ayının bereketini gördük. Önce Ramazan ayı daha sonra bayram hareketliliğinin olması bizleri ziyadesiyle memnun etti.” ifadelerini kullandı.

Mesajının devamında Çiftçi “Bu bayramın ve tüm bayramların hep bir öncekinden daha güzel, esnaf için hep bir öncekinden daha bereketli ve bol kazançlı geçmesini diliyorum. Bu vesileyle esnaf ve sanatkâr camiamız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlığa birlik ve beraberlik getirmesini temenni ederim” dedi.

23 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.