Hoşgeldiniz  

BAŞKAN EKMEN’DEN VALİ ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

admin | 01 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, Vali Hulusi Şahin’i ziyaret etti, emeklilerin taleplerini iletti.

EMEKLİLER PARKI İÇİN YEŞİL IŞIK…

Başkan Ekmen, Belediye Makamında Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’i ziyaret etti. Ekmen, Emekli TOKİ’de emekli vatandaşlar için emekliler parkı açılmasını istedi. Vali Şahin, park talebine olumlu baktığını açıkladı.

EMEKLİLER, ÇANAKKALEYE GÖNDERİLECEK

Başkan Ekmen, emeklilerle birlikte Çanakkale gezisi düzenlemek istediklerini belirtirken Vali Şahin de gezi programı için gerekli desteği sağlayacaklarını aktardı. Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, Çok Katlı Otoparkta emekliler için lokal açmak istediklerini söyledi.

EMEKLİLERİN KONUT İHTİYACINI AKTARDI

Ekmen, emekli vatandaşların konut ihtiyacını gündeme getirirken, Batman’da hayata geçirilecek konut projelerinde emeklilere kontenjan ayrılmasını istedi. Başkan Ekmen, yoğun çalışma programına rağmen kendisine zaman ayıran Vali Şahin’e, yakın ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederken, Vali Şahin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Başkan Ekmen’e teşekkür etti.

66 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.