Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜR “AİLEMİZ GÜN GEÇTİKÇE DAHA DA BÜYÜMEKTEDİR”

admin | 17 Ağustos 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Kozluk Belediye Başkanı Ayhan Eren ve Bekirhan Belde Belediye Başkanı Fırat Karabulut’un AK Parti’ye katılması üzerine Parti binasında tanıtım toplantısı düzenlendi.

Tanıtım toplantısı sonrası AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, açıklamada bulundu.

Gür “Değerli basın mensuplarımız; bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta içi 13 Ağustos Perşembe günü partimizin genel merkezinde yapılan Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında, Kozluk İlçe  Belediye Başkanımız ve Bekirhan belde belediye başkanımız partimize katılmışlardır. Buradan huzurlarınızda kendilerini partimizde görmekten dolayı memnuniyetimizi ifade etmek istiyorum. Belediye başkanlarımız seçildikleri Parti’den istifa ederken kısa ve özdeyişiyle şu ifadede bulunmuşlardı. ‘HDP’nin bölgedeki siyaseti halkımıza ters düşüyor. HDP’nin belediyeciliği hizmet belediyeciliği değildir’ Belediye başkanlarımız kendi seçildikleri yörede halkına milletine daha iyi hizmet vermek için hizmetin adresi olan AK Partiyi tercih etmişlerdir. Gün be gün büyüyen AK Partimiz, belediye başkanlarımızın katılımıyla daha da güçlenmiş ve ailemiz gün geçtikçe daha da büyümektedir” dedi.

“Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 18 yıldır AK Parti hükümetleri her alanda Türkiye ve bu arada Batmanımıza çağ atlattı” diyen Başkan Gür “Bu başarıların geçmişi yine bir belediyeciliğe dayanıyor. 1994 yılına dayanıyor. Ne olmuştu 94 yılında?  O yıl İstanbul ve Türkiye yeni bir lider kazanmıştı ve geleceğe umutla bakmaya başlamıştı.  İnsanı yaşat ki devlet yaşasın zihniyetinin gümbür gümbür geleceğini müjdeliyor o yıl. Bugünden düne baktığımızda ne kadar da ileriye gittiğimizi çok açık bir şekilde görebiliyoruz. Tercihini, dün olduğu gibi bugün de, bu ülkede birliğin, beraberliğin kardeşliğin teminatı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan ve Partimizden yana kullanıyor.

Belediye başkanlarımız da bu olayın farkında ve bu söylemlerin farkında ancak biz herhangi bir siyasi polemiğe girmeden, enerjimizi milletimiz için harcamaya devam edeceğiz. Milletimizle kucaklaşarak halkımızın, şehrimizin ihtiyacını giderecek her anlamda sosyal ve mühendislik anlamda projeler üreterek milletimizi ve halkımızı daha ileriye götürecek çalışmalar içerisinde olacağız. Bizim işimiz var. Biz enerjimizi saçma sapan bahaneler üreten algı operasyonlarına kurban edemeyiz. Bu millet, bu şehir ve bu ülke sosyal medyada bir kaç kişinin algı operasyonlarıyla yönetilmeyecek kadar kıymetli ve değerlidir. Ben huzurlarınızda belediye başkanlarımızın partimize girişlerini tebrik ediyor kendilerine başarılar diliyorum. Bizim 31 Mart seçimlerinde kullandığımız bir sloganımız vardı. Tevazu, samiyet ve gayretle önce millet önce memleket diyorduk. Bütün işlerimiz de biz bu söylemimizi şiar edinerek hareket edeceğiz. Tevazuyu elden bırakmadan samimice ve gayret göstererek memleket ve milleti önceleyerek çalışmalarımıza hız vereceğiz. Bizim her anlamda halkımızı ve milletimizi ileriye götürecek projelere imza atmamız gerekiyor. Bu düşüncelerle Belediye Başkanlarımızın partimize katılmalarının hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyor, milletin adresi ve milletin partisi olan AK Partimize tekrar hoş geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.

88 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.