Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜR, BAKAN ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

admin | 05 Kasım 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanı Av.Abdullah Akif Gür, hafta sonu Batman’a gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bakan Selçuk’un ziyareti ile Batman’ın eğitim sorunlarının tüm boyutlarıyla ele alındığını dile getiren Başkan Gür, “Eğitimde Batman için neler yapılabilir, alınması gereken tedbirler, hedefler ve ihtiyaçlar doğrultusunda Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımıyla, Vali Hulusi Şahin, Milletvekili Ziver Özdemir, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve şube müdürlerinin de bulunduğu tüm paydaşlarla verimli toplantılar gerçekleştirdik” diye konuştu.

-EĞİTİM CAMİASI HEYECANLANDI-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  ‘2023 Eğitim Vizyonu’nu hatırlatan Başkan Gür, şöyle konuştu: “2023 Eğitim vizyonumuz Cumhurbaşkanımızın eğitimde kaliteyi hedefe koyan bir irade sergilemesi ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un geleceğe dair hedef, niyet ve irade beyanını açıklaması ile sahada etkin bir çalışma yürütülmektedir. Bakan Ziya Selçuk’un tek tek illeri gezmesi ve sorunları kaynağında tespit ederek çözüm odaklı bir perspektif orta koyması hem bizleri hem de Batman’daki tüm eğitim camiasını heyecanlandırmıştır.”

240 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.