Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜR, SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

admin | 15 Ekim 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür Yeni Sanayi Sitesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

İl Başkanı Gür buradaki esnaflarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. Batman Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Yaşar’ı da ziyaret ederek sorun ve talepleri dinleyen Gür, daha sonra yapımına başlanan ek sanayi sitesinin inşaat alanını inceledi. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Sanayi Sitesi Başkanı Yaşar, ek sanayi sitesinin 16 bloktan oluşacağını söyledi. Ek sanayi sitesinde 250 dükkanın bulunacağını bildiren  Yaşar, ek sanayinin 83 dönümlük alana kurulacağını  ve yaklaşık  35 milyon milyon liraya mal olacağını kaydetti.

Yaşar “Ek sanayimiz 2021 yılının sonlarına doğru inşallah hizmete girecektir. Sanayimiz büyüyor ve büyümeye devam edecektir” diye konuştu.

Başkan Gür “Bugün burada esnafımızla bir araya geldik. Çok sıcak bir ilgiyle karşılaştık. Esnafımıza kucaklaşıyoruz, hal hatır soruyoruz, sohbet ediyoruz, dertlerini ve sorunlarını dinliyoruz. Esnafımızın ihtiyaçlarına cevap vermek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi

Başkan Gür ve beraberindekilere yoğun ilgi gösteren sanayi esnafı da, belirli periyotlarda kendilerini ziyaret edip sorun ve sıkıntılarının dinlenmesinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.

60 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.