Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜR’DEN ANLAMLI ZİYARET

admin | 12 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, engelli vatandaşların istihdam edildiği ayakkabı imalat atölyesine ziyarette bulundu.

AK Parti Batman İl Başkanı Abdullah Akif Gür, tamamı engelli vatandaşların istihdam edildiği Aybüke Ayakkabı imalat atölyesini  ziyaret etti.

Engelli vatandaşlarla sohbet edip dertlerini dinleyen Gür, engellileri ziyaret etmekten mutlu olduğunu söyledi.

Engelli kardeşlerimizin el emeği göz nuru ayakkabıların imalat sürecini görünce azimle her engelin üstesinden gelinebileceğini gördük diyen Başkan Gür açıklamasında “Kendi kendilerine yeten ve el attıkları her işte örnek olan Engelli kardeşlerimiz her alanda muhteşem başarılara imza atıyor. Engelli vatandaşlarımızın, hiç bir ayrım gözetilmeksizin sunulan imkanlardan yararlanabilmeleri, gurur verici başarılara imza atabilmeleri bizim için mutluluk kaynağıdır. Son 18 yılda, engelli bireylerin hayata katılımı konusunda atılan devrim niteliğindeki adımlar, engelli vatandaşlarımıza karşı hassasiyetimizin bir göstergesidir. Eğitim hizmetlerinden evde bakım hizmetlerine, istihdamdan ayrımcılığın önlenmesine varıncaya kadar pek çok hususta engelli kardeşlerimizin sorunlarına çözüm olmak, toplumla bütünleşmelerini, iş gücüne katılmalarını, huzur ve refahlarının artmasını sağlamak için özveriyle çalıştık ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı

Engelli bireyler ise ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti  dile getirerek, Başkan Gür’e samimi desteklerinden ve cana yakın hoş sohbetinden dolayı teşekkür etti.

162 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.