Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜR’DEN ‘DODAN’ AÇIKLAMASI

admin | 29 Eylül 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, şarkıcı Dodan Özer’in bir kafede Kürtçe şarkı söylediği sırada polis tarafından engellendiği iddialarına ilişkin gazetecilere açıklama yaptı.
Başkan Gür, parti binasında yaptığı açıklamada Recep Tayyip Erdoğan’ın şimdiye kadar verilmeyen tüm hakları Kürtlere verdiğini söyledi.
Başkan Gür konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Kendi dönemlerindeki yasaklardan siyaset devşirenler ve işleri güçleri maksatlı algılar yaparak bunların üzerinden prim yapmayı meslek edinip halkımızı galeyana getirme çabası içinde olanlar ve bundan siyasi rant elde etmeye çalışanlar bilsinler ki bu yasaklar ve kullandıkları siyaset şekli, tarihin çöplüğündeki yerini almıştır. TRT ve diğer televizyon ekranlarından okunan bir şarkının yasaklanmasının mümkün olamayacağı mantığını dahi yürütemeyen akıl ve izandan yoksun bu maksatlı kişileri, toplumumuzun ve ahlak kurallarının vicdanına havale ediyoruz. Bir kez daha önemle belirtiyoruz ki özlemini çektikleri eski Türkiye’nin kendileri gibi köhnemiş uygulamaları artık tarihe karışmıştır. CHP, HDP ve zihniyeti, gerçekdışı haberler üreterek toplumun sinir uçlarıyla oynamaktan ve bundan siyasi malzeme çıkarmaya çalışmaktan vazgeçmelidir” dedi

140 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.